Akvária

Mnoho lidí má v dnešní době doma akvárium. Pořizují je svým dětem, aby se kromě zvířátek mohly starat také o rybičky. Péče o ně není tak časově a finančně náročná. Existují ale větší chovatelé akvarijních rybek a sladkovodních nádrží, kteří mají chov jako svého koníčka. Akvárium v domě vypadá hezky, zdobí celkový interiér a dokonce působí příznivě na emoční stav člověka. O akvária se musíte také dobře starat, aby byly zajištěny dobré podmínky pro ryby a rostliny.

K péči o akvárium patří nejen čištění filtru, skla, ale především je nutné sledovat stav vody. Neměli byste čekat, až se voda zakalí, je špinavá a line se z ní nepříjemný zápach. Vodu v akváriu je potřeba měnit pravidelně. Záleží na velikosti a počtu ryb. Někdy je potřeba měnit vodu každý týden, někdy postačí i delší časové období.

Kromě pravidelného čištění akvária a výměny vody můžete použít i různé přípravky, které Vám zaručí ideální podmínky jak ve sladkovodních nádržích, tak v akváriích. Jedním z přípravků  je OxyAkvárium, které najdete v naší nabídce. Jedná se o biopřípravek, obsahující bezpečnou směs bakteriálních kultur a enzymů. Snižuje obsah usazenin na dně, stabilizuje pH, pomáhá vyloučit amoniak a podporuje růst rybiček. Tento biologický přípravek je ekologický a šetrný.

Mějte i Vy své akvárium nebo sladkovodní nádrž stále čistou a udržovanou!

Nakupte OxyAkvárium v našem e-shopu.

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec