Dejte „Sbohem“ skvrnám!

Znáte to všichni… skvrny od jídla, tuků, moče, zvratků, výkalů, kávy, ovoce, čokolády, vína a dalších věcí Vám můžou způsobit nepříjemné a nevzhledné skvrny na oblečeních, kobercích, ubrusech, utěrkách, potazích i jinde. Nikdo o ně nestojí, ale stačí chvilka
nepozornosti nebo malá nehoda a skvrna je na světě. Běžně se to stává malým dětem, ale i nám dospělým se to občas stane. Nechtíc zavadíte o sklínku s vínem, džusem nebo o šálek kávy, který se vylije, při vaření a pečení se můžete zašpinit a vznikne skvrna od jídla, Vaši domácí mazlíčci mohou zanechat nechtěnou stopu na koberci. Děti milují čokoládu, zmrzlinu, různé druhy ovoce, a když to kápne na oblečení, tak je skvrna hned na světě.

Pokud už se Vám stane nějaká ta nehoda, tak nemusíte hned věc vyhazovat. Existují způsoby, jak se pokusit skvrny zbavit. Lidé zkoušejí různé, doma běžně dostupné prostředky k jejich odstranění. Vždy záleží, jak je skvrna velká a čím byla způsobena.
K odstranění se používá mýdlová voda, solný roztok, jar, žlučové mýdlo, jedlá soda, ocet…..a další.  Když už se Vám podaří skvrnu odstranit, tak máte vyhráno! Pak stačí už jen vyprat, vyžehlit a věc je znovu jako nová.

Co ale dělat, když nepomůžou žádné doma použité přípravky?

V tom případě byste měli sáhnout po něčem účinnějším. V obchodech dnes narazíte na mnoho druhů přípravků k odstranění skvrn, od různých firem a v různých cenových relacích. Je pak už jen na Vás, jakému prostředku dáte přednost. Přípravek k odstranění skvrn by však měl být především ekologický, účinný a aplikace jednoduchá.I my v Arnaku Vám nabízíme velice účinný přípravek „Stop skvrnám“, který nepoškozuje textilie, látky ani potahy. Je netoxický a neničí životní prostředí.

Dejte skvrnám navždy „Sbohem“

Nakupujte v našem e-shopu.

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec