Jak účinně bojovat proti zvířecímu zápachu?

Většina lidí má doma nějakého domácího mazlíčka. Ať je to pes, kočka, křeček, morče, myš nebo něco jiného. Se zvířaty je nám dobře, život s nimi je lepší a veselejší. Musíte však počítat s tím, že Vaše domácnost nebude vždy dokonale čistá. Chlupy všude, ťápoty na podlaze, roztrhané a poškrábané věci, různé skvrny. Přítomnost zvířete doma s sebou nese i tyto někdy nepříjemně věci.

Pokud jste si právě domů pořídili štěňátko, musíte počítat s tím, že tak jako malé dítě, než se naučí na nočník, tak i štěněti bude chvíli trvat, než si zvykne na to, že svou potřebu má vykonávat venku a ne doma. Ze začátku Vám mohou pomoci pleny pro psy, ale je třeba  počítat i s nepříjemným zápachem, který se bude z pleny šířit. U starších psů zase může tak jako u starých lidí docházet k inkontinenci a to pak zapáchá. U koček se zápach line z kočičího záchodu, u drobnějších zvířat, jako jsou křečci, morčata a myši jde zápach z klece, pokud podestýlku nebudete často vyměňovat. Se zvířaty se nám žije dobře, přinášejí nám radost, ale někdy je opravdu těžké udržet domácnost dokonale čistou.

Různé nežádoucí zvířecí zápachy nejsou příjemné a někdy je obtížné se jich zbavit.

Jak tedy účinně bojovat proti zvířecímu zápachu?

K odstranění zápachu můžete vyzkoušet věci, které má běžně doma každý. Tím je voda, ocet, soda, ale ne vždy jsou tyto prostředky účinné. V tom případě budete muset sáhnout po něčem účinnějším. Existují různé druhy přípravků k odstranění zvířecího zápachu. V obchodech naleznete druhy různých značek a v různých cenových relacích. Záleží jen na Vás, jaký si vyberete. Určitě by měl být ekologický, neškodit lidem ani zvířatům a být hlavně účinný.

I my v Arnaku Vám nabízíme prostředky k odstranění zvířecího zápachu. Jedná se o přípravek „Likvidátor zápachu z křečků a morčat“ a „Likvidátor kočičích zápachů“. Jsou netoxické, ekologické. Obsahují enzymy, které slouží k odstranění nepříjemných pachů.

Dejte „Sbohem“ nepříjemných zvířecím zápachům jednou provždy!

Nakupujte v našem e-shopu.

Čtěte také

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec