Rozklad tuků

Oleje a tuky se běžně používají jak v domácnostech, tak v restauracích, hotelích, pohostinstvích, ve školních jídelnách, stravovacích zařízeních, zkrátka všude tam, kde se vaří a připravují pokrmy, ke kterým je potřeba právě olej. Využití oleje v gastronomii je široké. Známe různé druhy olejů,které se používají. K těm nejznámějším patří olej olivový, slunečnicový, řepkový, palmový, sezamový, lněný, kokosový, rybí a další. Bez oleje se v kuchyni zkrátka neobejdete.

Mnoho lidí nejen v domácnostech stále vylévá olej do odpadu, ale také různé potravinářské závody, zpracovny masa, vývařovny, restaurace a další nerespektují správnou likvidaci. I když dnes existují popelnice na použité oleje a tuky, které najdete už v každém městě a vesnici, stále spousta lidí vylévá olej do odpadů. Právě přepálený olej z pánví a fritéz by měl skončit v těchto popelnicích a kontejnerech, protože je zpracovatelný a může se dále využívat.

Neustálé vylévání oleje do odpadů Vám časem může způsobit nemalé potíže. Usadí se v odpadních trubkách a může vzniknout opravdu problém. Pokud je už tak velký, že si sami nedokážete poradit, nezbývá nic jiného, než se obrátit na odbornou pomoc a zavolat instalatéra. Není-li to až tak vážné, že byste museli volat odborníka a myslíte si, že to zvládnete sami, je dobré popřemýšlet, jaký prostředek zvolíte. Přípravků na rozklad tuků v odpadech je dnes na trhu celá řada. Důležité je vybrat ten správný a hlavně, aby fungoval a byl účinný.

My v Arnaku Vám nabízíme různé druhy přípravků k rozkladu tuků. Jedná se o přípravek LIKVID, který účinně likviduje tuky v odpadech, jímkách, lapolech a v ČOV. Je určen i pro toaletní místy, pisoáry a suchá WC. Dále pak přípravek FREE FLO tablety, které jsou velice účinné v kuchyňských systémech, lapačích tuků a v domovních odpadních jímkách. Posledním je FatBreaker, který je určen pro potravinářský průmysl, zpracovny masa, restaurace a vývařovny.

Už žádné ucpané odpady!

S našimi přípravky na rozklad tuků to zvládnete rychle a jednoduše!

Prohlédněte si nabídku z našeho e-shopu.

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec