Stáje a chovy

Menší chovatelé dobytka, prasat, krav, koní i velká zemědělská zařízení se potýkají s čpavkem v ovzduší a kejdě. Ať to jsou malí nebo větší podnikatelé, kteří chovají tato hospodářská zvířata, všichni musejí řešit, jak snížit čpavek, omezit zápach a rychleji docílit rozkladu hnoje.

Lidé, kteří chovají tato zvířata, jsou již na zápach z výkalů zvyklí a nevadí jim to. Ovšem ne všem je tento zápach příjemný. Pokud se stáje a chovy nacházejí v blízkosti obydlených oblastí, mohou způsobovat problémy u obyvatel, kteří tam bydlí. Časem se můžete setkat s tím, že to lidem začne vadit a budou se množit stížnosti na linoucí se zápach.

Jak tedy omezit tvorbu zápachu?

Nejlepším řešením je pořídit si přípravek pro snížení nejen čpavku v ovzduší a kejdě, ale také aby po jeho použití došlo k omezení nepříjemného zápachu, lepší tečivosti kejdy a k rychlejšímu rozkladu hnoje. To Vám zaručí, že docílíte přesně toho, co jste očekávali.

I my v Arnaku Vám nabízíme velice účinný prostředek a tím je SanniStable – Sannisty. Eliminuje nežádoucí pachy, zvyšuje úroveň zdravotního stavu a respirační potíže zvířat, urychluje rozklad hnoje a tečivost kejdy.

Přípravek SanniStable – Sannisty všechny tyto problémy vyřeší za Vás!

Přesvědčte se v našem e-shopu.

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec