Žumpex a Trepsan

ŽUMPEX 

Co to je žumpex a k čemu se používá?

Je ideální prostředek, určený pro žumpy, septiky, jímky, čistírny odpadních vod i suchá WC. Napomáhá rozkladu tuků, bílkovin, škrobů, sacharidů, celulóz, fekálií apod. Jedná se o vysoce koncentrovanou směs vybraných druhů enzymů, která urychluje rozklad organického odpadu z domácností i průmyslu.

Další výhodou tohoto přípravku je, že snižuje zápach nejen v odpadních vodách, ale také v celých systémech. Nejenže je šetrný k životnímu prostředí, ale likviduje odpady čistě přírodní cestou. Co je velmi důležité, že žumpex není toxický pro lidi, zvířata a také rostliny.

Jsou místa, kde není vybudovaná kanalizace a lidé to řeší různými způsoby. U svých domů nebo rekreačních chalup mají žumpy nebo septiky, v zahrádkářských koloniích jsou často využívána suchá WC, podniky a průmyslové závody mají své čističky odpadních vod. Je nutné se starat o to, aby ať už to jsou žumpy, septiky, čistírny odpadních vod, suchá WC jímky atd. nezapáchaly a odpad se v nich rozkládal.

K tomu je potřeba správného přípravku, který tu práci udělá za Vás!

Máte-li problém, použijte ŽUMPEX!

TREPSAN

Co to je trepsan a k čemu se používá?

Je to koncentrovaná, biologicky aktivní směs, která je specifická svým zesíleným účinkem. Snižuje zápach odpadních vod, rozpouští a uvolňuje tukové i jiné nánosy v odpadních systémech a brání tvorbě usazenin, podporuje separaci kalu.

Trepsan podporuje přirozený proces rozpadu, šetří životní prostředí, pro člověka, zvířata ani rostliny není toxický, snižuje zápach, podporuje separaci kalu. Použitím Trepsanu omezíte vnik usazenin v odpadech a také se sníží výskyt nechtěných hlodavců.

Používá se:

  • v odpadech
  • v jímkách
  • v septicích
  • v žumpách

Je výborným pomocníkem nejen v průmyslu a domácnostech, ale také je hojně využíván v jídelnách, potravinářských závodech, penzionech, hotelech, školách, školkách a dalších zařízeních. Zkrátka všude tam, kde je potřeba odstranit nejen nežádoucí zápach, ale především různé usazeniny, které se časem v potrubí vyskytnou.

Pokud i Vy se chcete zbavit zápachu a usazenin, použijte prostředek Trepsan a sami se přesvědčte o jeho účinnosti.
V naší nabídce najdete TREPSAN KLASIK, TREPSAN FORTE A TREPSAN PROFI.

Nakupte v našem obchodě.

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec