SET pro ODPADY a SIFONY s urychlovačem

SET pro ODPADY a SIFONY s urychlovačem

Neustále řešíte problém s ucpanými odpady nebo sifonem plným vlasů a nečistot? K tomuto účelu nemusíte nutně využívat agresivní chemické čistítí přípravky.  Společnost Arnak, s.r.o. prodává BIO prostředky s enzymy a bakteriemi, které urychlují proces rozkladu usazenin v odpadech a sifonech bez agresivní chemie a zápachu.

Skladem
200 Kč
165 Kč bez DPH
Vč. DPH

Sypká složka – FreeLine-50 g je směsí bezpečných biologických kultur a enzymů a je určena k rozkladu a likvidaci org. usazenin v sifonech a odpadním potrubí v kuchyních, koupelnách, sprchových koutech, prádelnách. Pomáhá obnovit a preventivně udržet dokonalý průtok v odpadu. Odstraňuje usazeniny z pracích prášků, mýdel, vlasů, tuků a kuchyňských zbytků. Účinně zabraňuje zápachu a nepoškozuje odpadní potrubí.

Aplikuje se jako první a jedno balení (50 g) je dávka pro čtyři sifony a následné odpady.

Tekutá složka – Urychlovač- 80 ml, je směsí užitečných enzymů, které urychlují biologické čištění a napomáhají bakteriím FreeLinu k jejich efektivnější práci. Enzymy v něm obsažené rychle rozkládají tuky, bílkoviny, škroby a org. usazeniny. Nepoškozuje odpadní systém!

Aplikuje se druhý den po naočkování odpadů sypkou složkou – bakteriemi FreeLinu.

Aplikace a dávkování:

Aplikuje se na večer. Do 0,5 litru vlažné vody nasypte ¼ obsahu sypké složky FreeLine. Po 20-ti minutách aktivace ve vlažné vodě (nenechávejte déle), nalijte roztok pomalu do problematického sifonu, odpadu. Prostředek nechte působit po celou noc. Je nutné po aplikaci nepouštět do takto ošetřené vany, sprchového koutu, umyvadla, dřezu, v průběhu noci vodu, která by prostředek odplavila před rozvinutím plné účinnosti. Celý obsah sypkého balení, 50 g, je určen pro ošetření čtyř sifónů a následných odpadů.

Druhý den dávkujte ¼ z tekuté složky z Urychlovače. Nařeďte vodou (cca 0,5 l), nechejte 5 minut odstát a nalijte do odpadu. Při přípravě roztoku nepoužívejte kovové nádoby a předměty!

Upozornění: Po aplikaci tohoto biopřípravku je nutné omezit používání desinfekčních prostředků, kyselin, louhů alespoň po dobu cca 10 dnů. Doba působení přípravku v odpadních systémech je závislá na množství usazenin a zátěže provozu. Přípravek nepředstavuje žádné nebezpečí pro člověka, rostliny, zvířata.

Skladování: skladujte na suchém místě do 30 st.C mimo dosah dětí.

Bezpečnostní pokyny: nevhodné zacházení může vytvořit prach. Inhalace může vyvolat alergické reakce u citlivých jedinců. Delší kontakt s kůží může způsobit drobné podráždění. Při vdechu odejděte ze zaprášené místnosti, při zasažení očí vypláchněte vodou, při kontaktu s kůží omyjte vodou, při požití vypláchněte ústa a krk vodou. Pokud nastane alergická reakce doporučujeme navštívit lékaře.

Složení: směs bezpečných anaerobních bakteriálních kmenů, přírodních enzymů, krmná mouka, destilovaná voda, povrchové aktivní látky (neionogenní), pH stabilizátor, kokosový olej

Výrobek je schválen Státním zdravotním ústavem v Praze.

Spotřebujte do 24 měsíců od data výroby.

Parametry

Nový produkt

Video

Příslušenství

Dotaz k produktu

Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 773 485 021

*Povinné pole
Odesláním dotazu berete na vědomí Zásady zpracování osobních údajů.

Dodávka se provádí v rámci České republiky nebo Slovenské republiky. Kupující je oprávněn zvolit si v objednávce zboží některý z těchto způsobů jeho doručení:

Platební podmínky pro naše zákazníky:

  • V hotovosti

V hotovosti v provozovně Prodávajícího na adrese Slovenská 1085/1a, 702 00 Ostrava - Přívoz;

  • Na dobírku

 V hotovosti na dobírku v místě určeném Kupujícím v objednávce s poplatkem 36 Kč s DPH;

  • Bankovní převod

Bezhotovostně převodem na účet Prodávajícího č.ú. 374133123/0300, vedený u společnosti  ČSOB (dále jen „účet Prodávajícího“).

Doprava zboží pro naše zákazníky:

  • DPD CZ

Společnost DPD doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

  • PPL

Společnost PPL doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

  • Osobní vyzvednutí

Osobní  vyzvednutí na adrese sídla/výdejního místa,
 v pracovní den Po-Čt 8:00 - 15:00 hod., Pá 8:00 - 14:00
Jakmile je zboží připraveno k vyzvednutí, Kupující dostane od Prodávajícího e-mail s potvrzením, že si může zboží vyzvednout.
Kupující je povinen si zboží vyzvednout do 5 (pěti) pracovních dní, počínaje následujícím pracovním dnem ode dne odeslání.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.