FREE FLO Tablety

FREE FLO Tablety

Biologický čistič tukových lapačů a kuchyňských odpadů.

Free Flo Tablety jsou velmi účinné pro rozklad tuků v kuchyňských odpadních systémech, lapačích tuků a v domovních odpadních jímkách.

Skladem do 3 dnů
173 Kč
143 Kč bez DPH
Vč. DPH

Free Flo Tablety jsou velmi účinné pro rozklad tuků v kuchyňských odpadních systémech, lapačích tuků a v domovních odpadních jímkách. Aplikují se přímo do tukových lapačů a odpadních jímek, kde svou velmi efektivní nepřetržitou ochranou zvolna se uvolňujících přírodních enzymů likvidují tukové nánosy. Free Flo Tablety jsou silně koncentrovány, jedna tableta dokáže pracovat v lapači nebo jímce 7-14 dní (v závislosti na jejich objemu).
Jsou biologicky lehce odbouratelné, mají kladný vliv na funkci septiků a jsou velmi prospěšné v čištění odpadních vod. Tím, že likvidují tukové nánosy, umožňují práci užitečným mikroorganismům, které snáze rozkládají a čistí odpadní systémy.
Neobsahují chemické látky, jako jsou např. fenoly, fosfáty, formaldehyd, atd. Před první aplikací Free Flo Tablet by měl být lapač tuku vyčerpán.

Výhody:

 • Tukový lapač či jímka nezapáchá.
 • Zabraňuje ucpávání potrubí organickými usazeninami.
 • Snadnější vyprázdnění záchytných košů v odpadních systémech.
 • Redukuje vývoz tukového lapače či jímky.
 • Netoxický, nepatogenní.
 • Určený do provozů, kde je třeba snížit hodnoty CHSK a BSK, kvůli hrozícím pokutám za znečišťování životního prostředí.


Použití:
Vhodný pro výrobny, masny, jatka, restaurační kuchyně, kde vedlejším produktem je tuk, který způsobuje časté ucpávání odpadů. Je také vhodný pro domovní jímky, septiky, žumpy, popř. domovní čističky odpadních vod.

Návod na použití:
Vložte tabletu do hlavní komory tukového lapače pod koš, jestliže je jeho součástí.

Dávkování:

 1. Pro zaváděcí dávku je vhodné aplikovat dvojitou dávku a následně poměrnou část, v závislosti na velikosti lapače či jímky, každých 7 - 14 dní.
 2. Lapače, větších rozměrů, ( nad 1000 l ), by měly být před použitím tablet vyvezeny.
 3. Vhoďte tabletu doprostřed tukového lapače, dále od přítoku.
 4. Teplota vody v lapači by neměla přesáhnout 70°C. Vyšší teploty tabletu rychleji rozpouští. Lapače pod kuchyňskými dřezy jsou obvykle teplejší, než ty, které se nachází mimo kuchyň.
 5. Sledujte práci Free Flo Tablet jeden týden po první aplikaci.


Při sledování si všímejte, že:

 • tukové usazeniny se začínají rozpouštět
 • zápach se redukuje a postupně se zcela vytrácí
 • obsah tukového lapače by měl být pokryt hnědou pěnou na povrchu, kterou je tuk začínající se rozkládat a vzniká tekutina bez zápachu.


Kolik je potřeba tablet?
Při objemu méně než 1000 l = 1 tableta
Při objemu 1000 – 2000 l = 2 tablety
Při objemu 2000 – 3000 l = 3 tablety
Při objemu nad 3000 l = 4 tablety

 

Parametry

Nový produkt

Video

Příslušenství

Dotaz k produktu

Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 773 485 021

*Povinné pole
Odesláním dotazu berete na vědomí Zásady zpracování osobních údajů.

Dodávka se provádí v rámci České republiky nebo Slovenské republiky. Kupující je oprávněn zvolit si v objednávce zboží některý z těchto způsobů jeho doručení:

Platební podmínky pro naše zákazníky:

 • V hotovosti

V hotovosti v provozovně Prodávajícího na adrese Slovenská 1085/1a, 702 00 Ostrava - Přívoz;

 • Na dobírku

 V hotovosti na dobírku v místě určeném Kupujícím v objednávce s poplatkem 36 Kč s DPH;

 • Bankovní převod

Bezhotovostně převodem na účet Prodávajícího č.ú. 374133123/0300, vedený u společnosti  ČSOB (dále jen „účet Prodávajícího“).

Doprava zboží pro naše zákazníky:

 • DPD CZ

Společnost DPD doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

 • PPL

Společnost PPL doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

 • Osobní vyzvednutí

Osobní  vyzvednutí na adrese sídla/výdejního místa,
 v pracovní den Po-Čt 8:00 - 15:00 hod., Pá 8:00 - 14:00
Jakmile je zboží připraveno k vyzvednutí, Kupující dostane od Prodávajícího e-mail s potvrzením, že si může zboží vyzvednout.
Kupující je povinen si zboží vyzvednout do 5 (pěti) pracovních dní, počínaje následujícím pracovním dnem ode dne odeslání.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.