Stínící tkanina SuperPloteS, 100% stínivost

Stínící tkanina SuperPloteS, 100% stínivost, zelená

Novinka! První stínící sítě na trhu se stínivostí 100 %, unikátní tkanina
 

Cena dopravy je orientační, bude řešena individuálně.

Rozměr:
Skladem do 3 dnů
1 802 Kč
1 489 Kč bez DPH
Vč. DPH

Tkanina je vyrobena z vysoce kvalitní HD-PE dvojitě tkané příze z širokých plochých zelených pásků na osnově a dvojitých černých vláken útku. Síť je v obou podélných okrajích vyztužena zesílenými pásy útku 2x15mm pro bezpečné upevnění vázacími pásky.

Každá síť je tedy celkově o 3cm širší než je uvedená šíře (uvedená šířka ukazuje čistou plochu po zahnutí lemů). Díky nové patentované technologii výroby dosahuje SuperPloteS100% jako jediná stínící síť na trhu skutečně 100% stínivosti.

Navíc speciální způsob tkaní dodává tkanině atraktivní přírodní vzhled.

Plošná hmotnost 200 g/m2, tepelná odolnost -40stC - + 80 st.C, vysoká pevnost, barevná stálost, nepromokavost, stabilita vůči UV záření, estetický vzhled, barva zelená odstín borovice), černé protkání, lze dělit příčně střihem nebo řezem

Použití:

Stínící clony na stropy a stěny zahradních altánů, pergol, stanů nebo k zavěšení nad venkovní posezení, k přistínění skleníků ke snížení průniku slunečního světla, k zastínění plotů jako stínící plotové clony, lze použít na drátěné, dřevěné i další plotové systémy, při permanentním nasazení na venkovních plotech životnost přes 10 let

Parametry

Nový produkt

Video

Příslušenství

Dotaz k produktu

Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 773 485 021

*Povinné pole
Odesláním dotazu berete na vědomí Zásady zpracování osobních údajů.

Dodávka se provádí v rámci České republiky nebo Slovenské republiky. Kupující je oprávněn zvolit si v objednávce zboží některý z těchto způsobů jeho doručení:

Platební podmínky pro naše zákazníky:

  • V hotovosti

V hotovosti v provozovně Prodávajícího na adrese Slovenská 1085/1a, 702 00 Ostrava - Přívoz;

  • Na dobírku

 V hotovosti na dobírku v místě určeném Kupujícím v objednávce s poplatkem 36 Kč s DPH;

  • Bankovní převod

Bezhotovostně převodem na účet Prodávajícího č.ú. 374133123/0300, vedený u společnosti  ČSOB (dále jen „účet Prodávajícího“).

Doprava zboží pro naše zákazníky:

  • DPD CZ

Společnost DPD doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

  • PPL

Společnost PPL doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

  • Osobní vyzvednutí

Osobní  vyzvednutí na adrese sídla/výdejního místa,
 v pracovní den Po-Čt 8:00 - 15:00 hod., Pá 8:00 - 14:00
Jakmile je zboží připraveno k vyzvednutí, Kupující dostane od Prodávajícího e-mail s potvrzením, že si může zboží vyzvednout.
Kupující je povinen si zboží vyzvednout do 5 (pěti) pracovních dní, počínaje následujícím pracovním dnem ode dne odeslání.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.