Stínící síť trojúhelníková, 160 g/m²

Stínící síť trojúhelníková, 160 g/m²

Rozměr: 3,5 x 3,5 x 3,5 m

Barva: béžová

Skladem do 3 dnů
656 Kč
542 Kč bez DPH
Vč. DPH

Stínící sluneční plachta trojúhelníkového tvaru je vyrobena z polyetylénové pleteniny s vysokou hustotou, extrémně trvanlivá, UV stabilní a vydrží několik let na přímém slunci.

Rohy plachty jsou opatřeny ocelovými kroužky pro pohodlné a kvalitní napnutí. Celý obvod je zesílen popruhem, prošito dvěma řadami stehů. Mírné zakřivení podél okrajů slouží pro správné rozložení napětí.

Struktura tkaniny umožňuje proudění vzduchu a nabízí tak vzdušné, pohodlné a dobře větrané stinné místo. Plachta velmi dobře ochrání před přímými slunečními paprsky.

Použití: zahrady, přístřešky, bazény, vstupní chodby, dvory, nádvoří ap.

Balení obsahuje:  1 ks stínící sítě, 3 ks šňůry, 3 ks karabiny

Parametry

Nový produkt

Video

Příslušenství

Dotaz k produktu

Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 773 485 021

*Povinné pole
Odesláním dotazu berete na vědomí Zásady zpracování osobních údajů.

Dodávka se provádí v rámci České republiky nebo Slovenské republiky. Kupující je oprávněn zvolit si v objednávce zboží některý z těchto způsobů jeho doručení:

Platební podmínky pro naše zákazníky:

  • V hotovosti

V hotovosti v provozovně Prodávajícího na adrese Slovenská 1085/1a, 702 00 Ostrava - Přívoz;

  • Na dobírku

 V hotovosti na dobírku v místě určeném Kupujícím v objednávce s poplatkem 36 Kč s DPH;

  • Bankovní převod

Bezhotovostně převodem na účet Prodávajícího č.ú. 374133123/0300, vedený u společnosti  ČSOB (dále jen „účet Prodávajícího“).

Doprava zboží pro naše zákazníky:

  • DPD CZ

Společnost DPD doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

  • PPL

Společnost PPL doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

  • Osobní vyzvednutí

Osobní  vyzvednutí na adrese sídla/výdejního místa,
 v pracovní den Po-Čt 8:00 - 15:00 hod., Pá 8:00 - 14:00
Jakmile je zboží připraveno k vyzvednutí, Kupující dostane od Prodávajícího e-mail s potvrzením, že si může zboží vyzvednout.
Kupující je povinen si zboží vyzvednout do 5 (pěti) pracovních dní, počínaje následujícím pracovním dnem ode dne odeslání.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.