SET pro suchá WC s urychlovačem

SET pro suchá WC s urychlovačem

Firma Arnak, s.r.o. Vám nabízí vysoce efektivní BIO přípravek OxyBreak, speciálně vytvořený pro suchá WC. Majitelé suchých WC tento přípravek používají jako rychlou metodu rozkladu veškerého biologického odpadu. Eliminuje nepříjemné pachy, výrazně urychluje proces rozkladu a je ryze ekologický. 

Skladem
209 Kč
173 Kč bez DPH
Vč. DPH

Urychlovač biologického čištění pro suché toalety SANNIFRESH odstraňuje zápach. Podpůrný doplněk pro mikroorganismy rozkládající tuhý organický odpad.

Urychlovač je směsí přírodních enzymů, určených pro podporu a akceleraci práce přírodních mikroorganismů, které rozkládají a eliminují tuhý organický odpad v suchých toaletách.

Návod k použití: Obsah lahvičky nařeďte cca ve 2 litrech vody, nechejte 5 minut odstát a vlijte do suchého záchodu, kde jsou již aplikovány bakterie pro rozklad tuhého odpadu.

Nepoškozuje životní prostředí. Přípravek nepředstavuje žádné nebezpečí pro člověka, rostliny ani zvířata.

Schváleno státním zdravotním ústavem Praha.

Složení: směs přírodních enzymů

Skladování: skladujte na suchém místě do 38 st.C, mimo dosah dětí,ochraňte před přímým slunečním světlem.

Bezpečnostní pokyny: nevhodné zacházení může způsobit aerosol. Inhalace může vyvolat alergické reakce u citlivých jedinců. Při zasažení očí vypláchněte vodou, při požití vypláchněte ústa a krk vodou. Pokud nastane alergická reakce doporučujeme navštívit lékaře.

Spořebujte do 24 měsíců od data výroby.

Parametry

Nový produkt

Video

Příslušenství

Dotaz k produktu

Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 773 485 021

*Povinné pole
Odesláním dotazu berete na vědomí Zásady zpracování osobních údajů.

Dodávka se provádí v rámci České republiky nebo Slovenské republiky. Kupující je oprávněn zvolit si v objednávce zboží některý z těchto způsobů jeho doručení:

Platební podmínky pro naše zákazníky:

  • V hotovosti

V hotovosti v provozovně Prodávajícího na adrese Slovenská 1085/1a, 702 00 Ostrava - Přívoz;

  • Na dobírku

 V hotovosti na dobírku v místě určeném Kupujícím v objednávce s poplatkem 36 Kč s DPH;

  • Bankovní převod

Bezhotovostně převodem na účet Prodávajícího č.ú. 374133123/0300, vedený u společnosti  ČSOB (dále jen „účet Prodávajícího“).

Doprava zboží pro naše zákazníky:

  • DPD CZ

Společnost DPD doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

  • PPL

Společnost PPL doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

  • Osobní vyzvednutí

Osobní  vyzvednutí na adrese sídla/výdejního místa,
 v pracovní den Po-Čt 8:00 - 15:00 hod., Pá 8:00 - 14:00
Jakmile je zboží připraveno k vyzvednutí, Kupující dostane od Prodávajícího e-mail s potvrzením, že si může zboží vyzvednout.
Kupující je povinen si zboží vyzvednout do 5 (pěti) pracovních dní, počínaje následujícím pracovním dnem ode dne odeslání.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.