OxyBreak - suchá WC

OxyBreak - suchá WC

Ekologická směs biokultur pro rozklad odpadu organického původu v suchých WC. Nepoškozuje životní prostředí! Významně pomáhá k urychlení rozkladu organické hmoty a pomáhá ke snížení zápachu. OxyBreak je směsí mikrobiologických kultur a enzymů určených pro ošetřování suchých WC.

Skladem do 3 dnů
162 Kč
134 Kč bez DPH
Vč. DPH

EKOLOGICKÁ SMĚS BIOLOGICKÝCH KULTUR PRO ROZKLAD VEŠKERÉHO ORGANICKÉHO ODPADU V SUCHÝCH WC

URYCHLUJE ROZKLAD ORGANICKÉ HMOTY NAPOMÁHÁ K ODSTRANĚNÍ ZÁPACHU

NEPOŠKOZUJE ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ!

OxyBreak je směsí mikrobiologických kultur a enzymů určených pro ošetřování suchých WC. Ekologicky zpracovává tuhé exkrementy v klasických suchých WC, značně urychluje rozklad organického odpadu, redukuje obsah a účinně napomáhá k odstranění zápachu!

Návod k použití a dávkování:
Jedno balení (50 g) dokáže zpracovat až 2 m3 organického odpadu. Obsah sáčku (množství dle potřeby) aktivujte ve vlažné vodě (cca 20 - 30°C), nejlépe v plastové nádobě (cca 2 litry), a po 20-ti minutách roztok nalijte na obsah v suchém WC. V takto ošetřeném suchém WC nepoužívejte žádné desinfekční chemické přípravky, aby nedošlo k vyhubení bakterií a zastavení procesu rozkladu. Další dávkování provádějte vždy podle potřeby a intenzity provozu Vašeho WC.
Při extrémně suchém a dlouhotrvajícím horkém počasí doporučujeme obsah WC udržovat vlhký. Nepoužívejte vápno! WC ošetřujte při teplotách min. 10°C a více. Přípravek nepředstavuje žádné nebezpečí pro člověka, rostliny ani zvířata.

Při přípravě roztoku nepoužívejte kovové nádoby a předměty!

Upozornění:

  • Po aplikaci tohoto BIO přípravku je nutné omezit používání chemických koncentrovaných desinfekčních prostředků, kyselin, louhů.
  • Na WC mísách se nesmí používat závěsné aromatické přípravky, které obsahují chlór.


Přípravek nepředstavuje žádné nebezpečí pro člověka, rostliny ani zvířata.


Skladování:
Skladujte na suchém místě do 30°C mimo dosah dětí.

Balení: 50g


Parametry

Nový produkt

Video

Příslušenství

Dotaz k produktu

Kontaktovat nás můžete na tomto tel. čísle:
+420 773 485 021

*Povinné pole
Odesláním dotazu berete na vědomí Zásady zpracování osobních údajů.

Dodávka se provádí v rámci České republiky nebo Slovenské republiky. Kupující je oprávněn zvolit si v objednávce zboží některý z těchto způsobů jeho doručení:

Platební podmínky pro naše zákazníky:

  • V hotovosti

V hotovosti v provozovně Prodávajícího na adrese Slovenská 1085/1a, 702 00 Ostrava - Přívoz;

  • Na dobírku

 V hotovosti na dobírku v místě určeném Kupujícím v objednávce s poplatkem 36 Kč s DPH;

  • Bankovní převod

Bezhotovostně převodem na účet Prodávajícího č.ú. 374133123/0300, vedený u společnosti  ČSOB (dále jen „účet Prodávajícího“).

Doprava zboží pro naše zákazníky:

  • DPD CZ

Společnost DPD doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

  • PPL

Společnost PPL doručí zásilky do druhého pracovního dne od převzetí zboží od Prodávajícího. V den doručení se Kupující dozví hodinové rozmezí, kdy zásilka dorazí.

  • Osobní vyzvednutí

Osobní  vyzvednutí na adrese sídla/výdejního místa,
 v pracovní den Po-Čt 8:00 - 15:00 hod., Pá 8:00 - 14:00
Jakmile je zboží připraveno k vyzvednutí, Kupující dostane od Prodávajícího e-mail s potvrzením, že si může zboží vyzvednout.
Kupující je povinen si zboží vyzvednout do 5 (pěti) pracovních dní, počínaje následujícím pracovním dnem ode dne odeslání.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.