Plachta na fóliovník

Zima nám brzo skončí, její vláda nad přírodou pomine a my se můžeme těšit na jaro. Češi, jak je známo, je národ zahrádkářů.

Není divu, že většina lidí se těší na jaro, na první sluneční paprsky a na to, až zase  začnou pracovat na své oblíbené zahrádce.

Někdo pěstuje rád ovoce a zeleninu, někdo okrasné stromy a keře, jiní zase našli zálibu v květinách. Mnoho lidí si proto pořizuje fóliovník. Oproti skleníku má výhody, že je lehký, přenosný, postavit si ho můžete prakticky kdekoliv. Jeho stavba je daleko jednodušší, levnější a je v něm vždy ideální teplota.

Trendem dnešní doby je pěstování ovoce a zeleniny v bio kvalitě. Lidé nechtějí nakupovat drahou zeleninu v supermarketech, dovozenou ze zahraničí, chtějí si pěstovat svoji vlastní a mít tak svůj neustálý příjem čerstvých surovin. A k tomu právě slouží fóliovník. Pokud se chystáte i Vy pěstovat zeleninu ve fóliovníku, měli byste myslet na to, že základem je mít kvalitní plachtu.

Spousta kutilů si dělá fóliovníky svépomocí, protože ne vždy dostanou koupit plachtu takových rozměrů, kterou zrovna potřebují. Velkou výhodou a tím nejlepším řešením je výroba plachty na zakázku. Plachty vyrábíme z kašírované fólie 175 g/m2, fólie je svařována z pruhů šíře 1,5 m.

Vzorek materiálu Vám na vyžádání můžeme zaslat poštou.

Těšíte se i Vy na jaro a svou vlastní vypěstovanou úrodu? Tak si nezapomeňte včas pořídit novou plachtu na fóliovník!

Pokud si nevíte rady, obraťte se na nás, ušijeme Vám plachtu přímo na míru.  Vyberte si ze tří typů fóliovníků a doplňte rozměry.

Ostatní nechejte na nás.

Můžete si vybrat ze 4 typů plachet:

  1. Plachta na fóliovník se sedlovou střechou a kolmými boky – VZOR 1
  2. Plachta na fóliovník se sedlovou střechou a šikmými boky – VZOR 2
  3. Plachta na fóliovník půlkulatého tvaru – VZOR 3
  4. Plachta čtvercová nebo obdélníková (plášť fóliovníku) – VZOR 4

Čtěte také

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec