Plachta na přívěsy

Plachta na přívěsný vozík

Koupili jste si přívěsný vozík? Tak zřejmě proto, abyste mohli převážet nějaké zboží, materiál a další věci. Vlastnit přívěsný vozík je opravdu dobrá věc, protože jeho využití je všestranné. Pokud už nějaký ten materiál, nebo věci potřebujete převézt, je dobré také myslet na ochranu nákladu, který vezete. K tomu Vám poslouží plachta na přívěsný vozík.

Plachet na přívěsné vozíky je hned několik typů, zhotovují se i na zakázku podle požadovaných rozměrů zákazníka. Měly by být vyrobené z kvalitního materiálu, pevné, snadno použitelné a plnit účel, pro který byly vyrobeny. Hlavním úkolem těchto plachet je vždy spolehlivá ochrana přepravovaného nákladu.

Proč je dobré pořídit si plachtu na přívěsný vozík?

Protože o bezpečnost přepravovaného nákladu jde především. Chceme vždy přepravované zboží převézt na místo neporušené a nepoškozené. Plachta by měla odpovídat velikosti přívěsného vozíku a její instalace by měla být snadná. Proto když si necháte zhotovit plachtu na zakázku, uvádějte přesné a správné rozměry, vybraný materiál a barvu. To je velmi důležité, aby správně plnila svůj účel ochrany přepravovaného materiálu, věcí, nebo zboží.

Před čím mají plachty chránit?

  • před deštěm
  • sněhem
  • mrazem
  • prachem
  • vlhkostí
  • špínou
  • přímým slunečným světlem
  • poskytuje určitou ochranu proti krádeži nákladu

Ať už přepravujete nábytek, domácí spotřebiče, vybavení, materiál, zboží, kola, motorky, nebo jiné věci, vždy byste měli myslet na ochranu při přepravování. Plachta na přívěsný vozík ochrání před povětrnostními vlivy nejen v létě, ale i v zimě. Vždy hraje důležitou roli a každý majitel přívěsného vozíku by ji doma měl mít.

Potřebujete i Vy plachtu na přívěsný vozík? Žádný problém….Obraťte se na nás.

Jsme specialisté na krycí plachty a vyrobíme správnou plachtu i Vám.

Podívejte se na nabídku plachet v našem e-shopu.

Čtěte také

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec