Plachty a zástěny pro svářeče

Ochrana zdraví při práci je jednou z priorit v každém závodě, firmě a na pracovišti. Všichni pracovníci by měli dbát na ochranu nejen svou, ale také ostatních kolegů. Pokud se jedná o svářeče a svařování, tak to platí dvojnásob a ochrana zdraví při práci by se v žádném případě neměla podceňovat.

Při svařování dochází k odlétávání velkého množství jisker. Ze všeho nejdůležitější je chránit si obličej a především oči. K tomu slouží svářečská kukla a brýle. Co se týče těla, tak by svářeč měl mít speciální oblek, rukavice a boty. Další výbornou ochrannou jsou plachty a zástěny. Mají spoustu výhod. Které to jsou?

Jaké jsou výhody plachet a zástěn pro svářeče?

  • zabraňují škodlivému záření a jiskrám v okolí
  • vytváří bezpečné pracovní podmínky
  • ochrana při svařování
  • snadná manipulace
  • možnost výroby na zakázku
  • vhodné k vymezování a oddělení pracovních ploch a pracovišť
  • snadno přemístitelné

Plachty a zástěny jsou výborným řešením pro oddělení pracoviště a prostoru od okolního prostředí. Vznikne tím místo, které je oddělené a bezpečné od ostatních. Slouží také jako ochrana před jiskrami, které vznikají při svařování a broušení. Jde o šikovné pomocníky, které využijí nejen jednotlivci, ale také firmy, závody, provozovny a svářečské školy.

My v Arnaku Vám nabízíme možnost výroby plachet a zástěn se sníženou hořlavostí. Podle Vašich představ, velikosti a tvaru Vám je vyrobíme na zakázku tak, aby přesně splňovaly Vaše požadavky. Jsou vhodné do provozů, kde se pracuje s otevřeným ohněm, jako dílenské závěsy, dveřní závěsy, zástěny do provozu… atd.

 Dbejte při svařování na ochranu a zdraví své i svých kolegů!

Podívejte se na nabídku plachet a zástěn pro svářeče na zakázku v našem e-shopu.

Čtěte také

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec