Plachty na zahradní altán

Ne každý má možnost mít na své zahradě, chatě či chalupě postavenou pergolu. Chcete-li však alespoň nějaký
ten přístřešek, kde můžete dát zahradní nábytek, v klidu odpočívat, setkávat se s rodinou a přáteli, podniknout
rodinnou oslavu, grilovačku, nebo zkrátka jen tak posedět u šálku dobré kávy nebo čaje, výborným řešením je
pořídit si zahradní altán. Oproti pergole nemá tolik výhod, ale přece jenom je jakousi alternativou, jak si dopřát
pobyt venku.

Dnes se na trhu setkáte s mnoha druhy altánů, různých tvarů, velikostí, barevných provedení. I co se týče designu, tak jsou dnes vyráběny opravdu v moderním stylu, takže si můžete vybrat přesně takový, který bude krásně zapadat a vyjímat se ve Vaší zahradě.

Nezbytnou součástí každého altánu jsou bezpochyby plachty na zahradní altán. Poskytují potřebný stín v horkých letních dnech, chrání před slunečními paprsky a schovat se můžeme i před deštěm.

Jaké by měly být plachty na zahradní altán?

  • nepromokavé
  • pevné
  • odolné
  • z kvalitních materiálů
  • snadné na údržbu

Pokud potřebujete nové plachty na svůj zahradní altán, tak je nejlepší si je nechat udělat na zakázku, kde si sami zvolíte materiál a barvu, která se bude přesně hodit do prostředí Vaší zahrady. Pak už si jen v klidu můžete vychutnávat pobyt na čerstvém vzduchu se sklenkou vína nebo piva a příjemně strávit čas se svými blízkými.

Máte zájem o plachty na svůj zahradní altán? Kontaktujte nás a my Vám vyjdeme vstříc s Vašimi požadavky tak, abyste si mohli co nejdříve zase užívat pohodu na své zahrádce.

Můžete si vybrat z naší nabídky barevných odstínů.

Pokud Vám plachta již dosloužila a chcete vyrobit novou, preferujeme ušití dle starého vzoru. Materiál můžete v některých případech kombinovat.

Podívejte se na nabídku v našem e-shopu.

Čtěte také

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec