Sítě na valníky a přívěsné vozíky

Každý z Vás už určitě někdy zažil situaci, že bylo potřeba něco převézt, dovézt, nebo odvézt. Ať už se jednalo o stěhování nábytku, přepravu zboží či materiálu, nebo odvézt staré a nepotřebné věci do sběrného dvora anebo na skládku. Pokud materiál nechcete převážet v osobním autě, nebo je náklad tak velký a objemný, že by se Vám do kufru auta stejně nevešel, je nutné použít něco jiného,abyste náklad převezli tam, kam potřebujete. Pro soukromé účely nám k tomu ve většině případů slouží přívěsné vozíky, v podnikatelské činnosti pak větší auta, jako jsou např. valníky.

Při přepravě je vždy na prvním místě dbát na bezpečnost. Nesmí se stát, že se Vám náklad během jízdy posune, sesune nebo dokonce vysype.

Jak tedy přepravovaný náklad správně zabezpečit?

Jednou z možností je pořídit si síť. Záleží, zda ji potřebujete na valník nebo přívěsný vozík. Podle toho je pak nejlepší variantou nechat si ji udělat na zakázku. Firma, která se výrobou sítí zabývá, Vám pak udělá síť na valník nebo přívěsný vozík přesně takovou, jakou potřebujete. Stačí jen zadat ty správné rozměry.

Síť slouží k zajištění přepravovaného materiálu nebo zboží.  Měla by být kvalitní, odolná, vyrobená z kvalitního materiálu a s dlouhou životností, abyste ji mohli používat opakovaně a kdykoliv to bude potřeba. Je důležité, abyste se na síť mohli spolehnout a přepravovaný náklad dovezli v pořádku tam, kam potřebujete.

Potřebujete i Vy síť na valník nebo přívěsný vozík? Žádný problém. Na zakázku Vám vyrobíme síť přesně takovou, jakou potřebujete pro bezpečný převoz nákladu. V případě zájmu nás kontaktujte na telefonním čísle 596 133 300 nebo mobilu 773 485 021. Můžete i osobně v provozovně Arnak s.r.o., Slovenská 1085/1a, Ostrava - Přívoz v pracovní dny od 7:00 do 15:30 hodin.

Podívejte se na materiál k výrobě z našeho e-shopu.

Čtěte také

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Stpen Září Říjen Listopad Prosinec